Reference

Alice F.  

kosmetička/masérka

Myslím si, že celý koncept školy, jak ho Ivanka s Robinem vymysleli je naprosto skvělý a ojedinělý. Od začátku nás velmi inspirují a především nás od začátku systematicky vedou k tomu, abychom na sobě pracovaly a líbí se mi, že i když je nás ve škole celkem dost, je zde prostor pro individuální přístup.  Oceňuji hlavně to, že dostáváme velké množství informací, které se běžně vůbec neříkají ... vlastně je to jejich osobní know how, získané za léta zkušeností.

                             

Pavlína K.

kosmetička

Jak jsem na tom rok po začátku školy?

Mám jedno kosmetické ošetření, cena je 1100 Kč. Změnila jsem kosmetickou značku, mám oxygen, pořídila jsem nový nábytek, vizitky, poukazy, parea, pracovní oblečení, ručníky, vyhřívací rukavice, ohřívač ručníků, nové webové stránky, notebook a elektronickou kartotéku.

Zákaznice jsou nadšené, na změnu ceny byly upozorněny a bez námitek ji přijaly.

A já jsem nadšená a spokojená. Vše šlape jak hodinky.

Děkuji za pořádné nakopnutí.


Monika V.

kosmetička

Na školu jsem se přihlásila po shlédnutí jednoho videa, na kterém Robin Fryš mluvil o škole a možných změnách, co jako kosmetička mohu udělat ať v salonu, při ošetřeních u zákaznic, tak u sebe. Byla jsem v tu dobu vyhořelá a denně 12 hodin v práci o tom samém dokola. Už mě to nenaplňovalo.  Kosmetická škola začala v říjnu a mě to od prvního dne ohromně nakoplo a namotivovalo. Začala jsem řešit malé úkony, učila jsem se a stále učím práci s analyzérem, díky kterému dokáži se zákaznicí řešit problém na její pleti.

Dále jsme dostaly za úkol přemýšlet nad vzhledem salonu. Byla jsem se svým salonem v tu dobu spokojena, ale uvnitř jsem věděla, že po skoro osmi letech potřebuji změnu. A tak jsem to udělala. 

Díky škole mám teď nádherný salon, začala jsem opravdu více prodávat přípravky a nemusím je nikomu nutit a oprašovat na poličce. Ke kosmetickému ošetření jsem přidala wellness procedury. Mám radost, když ode mne zákaznice odchází s úsměvem a mohla jsem si dovolit i zdražit a nikdo mi ještě neřekl, že mi ty peníze nedá.

Radka H.

kosmetička

I já chválím a to jsme na úplném začátku. Už jen to, že jsem mohla potkat Ivanu a Robina, jejich neskutečné znalosti, teorii, praxi, chuť, ochotu předávat dál a povznášet celý obor výš a výš ... tomu se říká profesionalita. Analyzér je pro mě skvělý pomocník, díky němuž se mi, věřím, podaří změnit celý koncept péče v kabině, prodej ... Jednou to do sebe zapadne a to je CÍL. Baví mě to a nemůžu se dočkat další hodiny. Iva M.

kosmetička/masérka

Ze školy jsem naprosto nadšená. Je to přesně to, co potřebuji, abych se v kosmetice posunula někam dál. Mám zatím převážně klientelu na masáže a také špatnou zkušenost s úrovní rekvalifikace na kosmetičku. Ale škola Ivanky a Robina je naprosto komplexní a inspirující, úplně to předčilo moje očekávání. Těch informací je vždycky tolik, že mám co dělat, abych to vstřebala. Mám o čem přemýšlet a mám se co učit a jsem ráda, že je to škola na rok, takže se mi snad i podaří, uvést to do praxe. A atmosféra je taky vždycky skvělá, moc se těším na další sobotu.

Vendula F.

kosmetička

Nikdy jsem ani nesnila, že by mně toho škola mohla tolik dát. Určitě předčila mé očekávání o 1000 %. Je to škola k nezaplacení ...

Štěpánka CH.

kosmetička

Bylo to sedm měsíců plných informací a nových dovedností, které nám všem ukázaly směr ... ten náš (pro každou tak trochu jiný), správný směr luxusní a naprosto dokonale propracované kompletní kosmetické péče. A já Vám moc DĚKUJI, že jsem díky Vám oběma udělala konečně ty správné kroky k souladu svojí duše se srdcem kosmetičky. Už dávno jsem věděla, že kosmetiku chci dělat jinak ... ale bála jsem se změny ... 

Škola je sedm měsíců usilovné práce ... krok po kroku jdete společně ruku v ruce s úžasnou a láskyplnou Ivankou a neuvěřitelnou studnou informací Robinem ... se svými kolegyněmi z všelijakých koutů republiky ... a prostě si pomáháte, radíte, prožíváte strasti, ale i naprosto úžasné pokroky a posuny ve svém oboru ... a nekončíte ... jedete dál ... chcete být lepší a lepší ... chcete být TOP kosmetičky.

A já děkuji ... děkuji sama sobě, že jsem se rozhodla na školu jít, že jsem šla letos, jelikož jsme naprosto báječná parta holek ... A největší díky Ivance a Robinovi, za to, jací jste ... jste jiní ... jste úžasní ... chcete kosmetiku posunout o míle vysoko ... a dle mého se vám to daří skvěle.

Radka H. rok po škole

rekapitulace

Jak jsem na tom po roce od ukončení kosmetické školy ...

Upravila jsem celý interiér salonu. Cítíme se v něm spokojeně, já i klientky. Vyměnila jsem nábytek, udělala skříňku do kabiny na míru (velké díky Ivaně za konzultace), nová umyvadla, dala profi recepci, vyměnila vitrínu za otevřenou polici.  Salon získal úplně jiný nádech. Mám nové logo, vizitky, polepy na dveřích i ceduli na domě. Vyměnila jsem značku kosmetiky, pořídila ohřívač ručníků, nahřívací rukavice, oxygen a mikrodemabrazi, elektroporaci a plánuji ještě dermapero. V salonu mám notebook, internet, platební terminál i objednávací program. Ošetření dělám na míru, používám analyzér, schody mi pomáhají a klientky si zvykly a samy mi často hlásí důležité informace a změny, používají domácí péči. Nabízím pouze kompletní kosmetické ošetření za 1190 Kč (před rokem 750 Kč).

Obrat mi stoupl ještě o něco výš, než jsem si psala do svých plánů a cílů za 5 let. 

Moc děkuji Ivanko a Robine za nakopnutí, mnoho nových informací a holky vám všem, protože jsem přesvědčená, že to jak vidíme pokroky jedna u druhé, je pro každou z nás velkou motivací.


Hana F.

kosmetička

Škola je úžasná, pokud uvažujete o jakékoliv změně, jak v salonu, v prodeji, v péči, v prezentaci, či na sobě, tak neváhejte.

Jděte do toho! Ivanka s Robinem jsou skvělí, jejich zkušenosti a rady jsou k nezaplacení! Máme za sebou teprve dvě lekce, ale výsledky už jsou viditelné. Prodávám, mám argumenty! Analyzér- neuvěřitelný pomocník, bez kterého si to už nedokážu představit. 

Jsou to náročné víkendy co se cestování týká. Vstávám ve 3:15 a domů se vracím ve 23 hod, ale šťastná, plná elánu, motivovaná, nedočkavá, jak to hned vše uvedu do praxe . FUNGUJE TO! 

Marcela N.

kosmetička

Také se přidávám, vždyť ta škola je jedna velká výhra, co výhra jackpot. Kosmetika byla, je a vždy bude pro mne koníček, miluji ji ... ale cítila jsem, že již stagnuji. Věděla jsem, že se péče dá dělat jinak, jen jsem potřebovala nakopnout. Velké díky Robinovi a Ivance, jsou neuvěřitelní, musíte se s nimi setkat. To se nedá vypsat, to musíte zažít. Děkuji Vám oběma za Váš čas, který nám věnujete.