Přehled témat workshopu                                         

S1. Dopoledne budeme přemýšlet o svém podnikání a záměru. Podíváme se na to, jaké služby nám nejvíc vydělávají, co z toho jak salon funguje nám vyhovuje a co bychom rádi měli jinak a co vlastně ve skutečnosti chceme. 

Odpoledne si vysvětlíme jak funguje 5-ti schodový systém péče a probereme podrobně jednotlivé schody.

S2. Dopoledne si řekneme co tvoří základní kameny úspěšného podnikání v kosmetice.

Odpoledne přijde na řadu školení diagnostiky pleti pomocí analyzéru. Analyzér každý na školení dostane a odnese domů.

S3. Dopoledne se budeme učit, správně argumentovat a komunikovat s klienty.

 Odpoledne si řekneme, jak správně zvolit ošetření, podle stavu pleti a podle výsledků hodnot z analyzéru, vhodné ošetření v kabině a jakou nastavit domácí péči a jak ji prezentovat nejen vizuálně, ale i slovně bez nátlaku.

S4. V tento den proběhne praktická část. Naučíte se jak přistupovat k práci v kabině, relaxační rituály masáž hlavy, uší, nohou, rukou a ukážeme si kompletní kosmetické ošetření pleti profesionální značkou OXYNERGY CZ. 

S5. Dopoledne si řekneme všechno o kůži. Pochopíte, co se v ní děje při kosmetickém ošetření, při stárnutí nebo když onemocní a ztratí své funkce.

Odpoledne se zaměříme na správný výběr kosmetické značky a na složení produktů včetně účinných látek, co a jak působí na naší pleť a jak efektivně produkty využít.

S6. Dopoledne se pustíme do způsobů propagace salonu. Řekneme si všechno o vzhledu FB stránky. Začneme se učit využívat FB k dosažení toho, co potřebujeme a naučíme se dělat příspěvky, které zaujmou.

A odpoledne si řekneme, jak nemoci těla ovlivňují vzhled a funkce pleti a s jakými kožními projevy se na kůži můžeme setkat ve své kosmetické praxi a jak péči zaměřit.

S7. Dopoledne přijdou na řadu přístroje, jejich funkčnost a nefunkčnost na pokožce, kontraindikace a správné použití.

Odpoledne nás čeká závěrečná zkouška, při které si Vy sami ověříte, co všechno jste se za sedm měsíců naučili, ujasníte si, jak je to správně a všechno si zopakujete. Rozloučíme se slavnostním předáním certifikátu.

Celou dobu školy velmi dobře funguje uzavřená FB skupina pro všechny zúčastněné, kde jsme všichni v kontaktu, podporujeme se, vše konzultujeme a navzájem sdílíme.