Rádi bychom Vám představili náš projekt "Kosmetická škola Visage". Jedná se o studijní turnus složený z několika odborných částí. Je vytvořen na základě našich zkušeností z podnikání v kosmetickém oboru. Jedná se o nádstavbové  studium nikoli akreditovaný kurz.

                                                                                          ❈ 

Projekt je velmi úzce zaměřen na základy kosmetické teorie a praxe, zahrnuje v sobě učení o fungování kůže, o chemických a účinných látkách a jejich vlivu na pleť, praktické dovednosti a propracovaný 5.ti-stupňový systém k úspěšné péči v kabině, včetně prodeje domácí péče nenásilnou formou. 


                                                                                         ❈ 

Celý projekt jde za hranice klasických kurzů tak, abyste byli schopní nejen dobře zhodnotit příčiny stavu pleti, nastavit dobrou kabinetní i domácí péči a vnímat tělo jako jeden celek, ale také abyste dokázali popsat vše, co s pletí souvisí a dát fundované odpovědi svým klientům. Naučíte se jak prodávat, aniž byste byli obchodníky, bez stresu a obav. 

                                                                                        ❈ 

Budete umět pracovat s klientelou a kartotékou. Neopomeneme práci s diářem, tvorbu FB profilu a Vaší samostatné image nezávisle na Vaší značce. Vaše péče bude učinná s požadovanými výsledky a Vy si tak získáte důvěru svých zákazníků. Kosmetický obor se stále vyvíjí a je o celoživotním vzdělávání. 

                                                                                        ❈ 

Proto vznikl tento ucelený blog 7-mi seminářů. Je určen všem akreditovaným kosmetičkám, které chtějí mít prosperující studio se stálou a spokojenou klientelou, důstojný příjem a úspěšně podnikat ve svém oboru. Celý zájmový projekt je zaměřen na aktivní spolupráci, tedy prakticky si vše vyzkoušíte a nebudete jen sedět. 

                                                                                        ❈ 

Pracujeme výhradně s profesionální značkou OXYNERGY CZ, která se pyšní vysokou kvalitou zpracování aktivních látek a je lídrem na kosmetickém trhu v několika zemích světa. Značka je určená také pro odborné dermatology a kosmetická studia. Je zaručena vysoká kvalita a také dává nové možnosti v oblasti péče o pleť, díky variantě upravovat krém či masku přímo na míru daného klienta.

                                                                                        ❈ 

                                                                            Těšíme se na Vás

                                                                               Robin a Ivana