O nás


Robin


Když jsem s kosmetikou začínal, pracoval jsem jako každý z nás. Snažil jsem se nabízet všechny možné služby dohromady a myslel jsem si, že právě toto lidé chtějí. Nefungovalo to. Pochopil jsem, že to musím dělat JINAK. Řekl jsem si, že tomu musím víc porozumět, abych mohl svým zákaznicím poradit. A začal jsem se učit.

Navštěvoval jsem všechna možná školení, studoval, jak funguje kůže, objevil analyzér a díky své schopnosti třídit a  propojovat informace jsem si vytvořil systém. Komplexní systém práce v kabině, kdy při dodržení jednotlivých kroků, dokážeme pomocí přesné a správné diagnostiky, znalosti zdravotního stavu zákaznice a jejího životního stylu nastavit správnou a účinnou péči. Na tu pak navazuje péče domácí. Tím, jak jsem rozuměl pokožce, jsem neměl problém vysvětlit smysl jejího použití. A s kvalitní domácí péčí přišly i úspěchy na pletích mých zákaznic.

Všechno začalo fungovat.

Měl jsem plnou klientelu, prodával jsem, vydělával. Funguje to tak do dneška. A nejen mně, ale i všem ostatním kosmetičkám, které se naučily používat analyzér a zařadily do své kosmetické péče mé principy.

Takto pracovat znamená vědět toho velmi mnoho a právě proto vznikla Kosmetická škola Visage. Naučíme Vás v ní pracovat jinak. Pokrokově a účinně, ke spokojenosti Vaší i Vašich zákaznic.


                         Těším se na Vás               Robin Fryš


Ivana


Jsem kosmetička tělem i duší. Tuto práci dělám celý život. Jsem empatická, kreativní žena, s hlavou plnou nápadů a s životním pocitem, že nic není nemožné. 

Důkazem toho je i můj salon, který už léta úspěšně funguje v malé vesničce nedaleko Brna.

Mojí hlavní motivací ke všem změnám, kterými jsem během svého podnikání prošla byla potřeba skloubit svoji práci s našimi čtyřmi dětmi. Potřebovala jsem pracovat efektivně, finančně úspěšně a zároveň mít prostor i pro ně. 

Zaměřuji se na kompletní kosmetická ošetření ... kosmetiku vnímám jako péči o pleť, propojenou s relaxačními rituály, zklidněním a psychickým uvolněním.

Dokážu Vás motivovat, povzbudit, učit se s Vámi, poradit Vám se vzhledem Vašeho salonu, s konceptem ošetření v kabině, s dotykem, se servisem pro zákaznice, se sebevědomím, s propagací Vašeho salonu a Vašich služeb a s tím, postavit se sama za sebe.

S Robinem nás spojuje láska ke kosmetice, stejný přístup k tomu, jak to dělat, pracovitost a životní i profesní optimismus.

Ať se nacházíte v jakékoliv fázi Vašeho podnikání, škola Vám velmi pomůže. Naším největším poselstvím je, naučit Vás, převzít zodpovědnost sami za sebe a za finanční výsledky Vaší práce.


                           Těším se na Vás             Ivana Mixová